معروف‌ترین برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
88 / 100

برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مانند هر وسیله دیگری یک سری ویژگی‌های خاص دارد. بسیاری از افراد برای خرید هر جنس و کالایی به دنبال برندهای معروف آن کالا می‌گردند. مثلاً برای خرید دستگاه‌های تصفیه آب مارک‌های معروف را دنبال می‌کنند.  این افراد راه تشخیص کیفیت دستگاه تصفیه‌کننده آب را توجه به برند آن می‌دانند. مسلّماً خرید محصولاتی با برندهای متفرقه از هر فروشگاهی که سر راهمان بود اصلاً کار عاقلانه‌ای نیست. با این حال این نکته را همیشه باید مد نظر داشت که کیفیت فقط به برند بودن کالا نیست.

وقتی تصمیم به خرید یک دستگاه تصفیه آب برای خانه یا محل کارتان می‌کنید قبل از اقدام به خرید باید نیاز خود را کاملاً بسنجید. اینکه روزانه به چه میزان آب تصفیه شده نیاز دارید. چه قیمتی مد نظرتان است و برای چه مکانی می‌خواهید از آن دستگاه استفاده کنید. سپس به دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب بروید. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع دستگاه نیمه صنعتی آب آشنا کنیم. سپس برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

انواع مختلفی از دستگاه‌های نیمه صنعتی آب در فروشگاه‌ها و مراکز خرید به فروش می‌رسد. تفاوت این دستگاه‌ها در برند آنها، نوع قطعات به کاررفته در آنها و ظرفیت تولید آبی است که روزانه تصفیه می‌کنند. قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به تمام این عوامل بستگی دارد. برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی تمام انواع آب‌شیرین‌کن‌های نیمه‌صنعتی را دارا می‌باشند.

رایج‌ترین دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب نیمه صنعتی شامل موارد زیر است.

 1. تصفیه‌کننده آب نیمه‌صنعتی 100 گالنی: دارای 1 عدد فیلتر ممبران 10 اینچ معمولی
 2. تصفیه‌کننده آب نیمه‌صنعتی 200 گالنی: دارای 2 عدد فیلتر ممبران به همراه هوزینگ‌های 10 اینچی معمولی
 3. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن: دارای 4 عدد فیلتر ممبران به همراه هوزینگ‌های 20 اینچی اسلیم
 4. دستگاه نیمه صنعتی تصفیه آب 400 گالنی: دارای 1 عدد فیلتر ممبران 400 گالن به همراه هوزینگ‌های 10 اینچی خانگی
 5. تصفیه آب نیمه صنعتی تک ممبران با هوزینگ‌های 20 اینچی اسلیم
 6. تصفیه‌کننده آب نیمه صنعتی 800 گالن: دارای 2 عدد فیلتر ممبران 400 گالن با هوزینگ 20 اینچی اسلیم
 7. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 1200 گالن: دارای 3 عدد فیلتر ممبران 400 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

بسیاری از افراد راه تشخیص یک دستگاه خوب را توجه به برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می‌دانند. البته که اگر یک دستگاه با برند اصل باشد از قطعات و فیلترهای باکیفیت ساخته شده است. اما تشخیص اصل بودن هم کار سختی است. چرا که در سال‌های اخیر بسیاری از فروشندگان محصولات تصفیه آب با زدن برچسب‌ برندهای معروف، دستگاه‌های مونتاژشده خود را به نام آن برند به فروش می‌رسانند. یعنی در اصل به اسم آن شرکت دستگاه خود را به تبلیغ می‌کنند. بنابراین در هنگام خرید تنها به برند و لیبل روی دستگاه توجه نکنید. بلکه سایر فاکتورها را در نظر بگیرید. فاکتورهای مهمی مثل خرید از مراکز معتبر، گارانتی دستگاه، توجه به کارکرد و کیفیت قطعات و…

در ادامه به بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می‌پردازیم:

 

برند دستگاه تصفیه آب سی سی کا CCK

مردم دوست دارند دستگاهی بخرند که علاوه بر تولید آب با کیفیت به بهترین نحو طراحی شده باشد. از این رو بعضی شرکت‌ها علاوه بر تمرکز روی ظرفیت تولید آب، دستگاه را مطابق با مد روز طراحی و تولید می‌کنند. تا علاوه بر داشتن دستگاهی برای تهیه آب سالم، زیبا و چشم‌نواز نیز باشد. CCK هم همین‌طور است. این برند در حال حاضر بهترین انتخاب مصرف‌کنندگان تخصص و مهارت برند CCK است.

از میان برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، محصولات این برند معروف به سختی وارد ایران می‌شود. دلیل آن هم مشخص است. برند cck  هیچ نماینده قانونی برای فروش در ایران ندارد. از این رو قیمت بالای واردات این دستگاه باعث شده متقاضیان این برند کم باشند. درست است که در اکثر فروشگاه‌های اینترنتی و غیر اینترنتی حداقل یک مدل از این برند موجود است. اما بیشتر دستگاه‌هایی که با برند سی سی کا در ایران به فروش می‌رسند مونتاژ شده خود ایران هستند. با این وجود این برند، جزء معروف‌ترین برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به شمار می‌آید.

برند سی سی کا

برند دستگاه تصفیه آب آرتک Artec

برند آرتک هم از دیگر برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی است که ساخت کشور تایوان است. البته این شرکت بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب خانگی تولید می‌کنند. برند آرتک ادعا می‌کند که به کمک علم شیمی کشاورزی و توانایی‌های صنعتی توانسته یکی از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب را تولید کند. این دستگاه‌ها دارنده بهترین فیلترهای تصفیه‌کننده آب هستند. در حال حاضر دستگاه‌های برند Artec همچون برند CCK با قطعات تایوانی در ایران تولید می‌شوند.

 

دستگاه تصفیه آب آرتک

برند تصفیه‌کننده آب سافت واتر Soft Water

با اطمینان می‌توان گفت از معروف‌ترین برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی، برند معروف دستگاه تصفیه آب سافت واتر است. قبلاً این دستگاه‌ها و قطعات آن به طور مستقیم از کشور تایوان وارد ایران می‌شد. اما در سالهای اخیر به علت یک سری مسائل واردات این برند در ایران متوقف شد. از این رو بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی سافت‌ واتر تولید خود ایران هستند اما تولیدکننده ادعا می‌کند که دستگاه آمریکایی یا تایوانی است. بنابراین در هنگام خرید دستگاه، حتماً دقت لازم را داشته باشید.

برند سافت واتر

برند تصفیه آب لایف واتر Life Water

از معروف‌ترین برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می‌توان به برند لایف واتر نیز اشاره کرد. این برند در واقع بهترین تولید کننده دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب و آب شیرین کن در ایران است. از ویژگی‌های مثبت این دستگاه متنوع بودن آن است. از این رو هر کسی با هر بودجه و سلیقه‌ای‌ می‌تواند این دستگاه‌ها را تهیه کند.

از محصولات برند life water می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با قطعات تایوانی و با کیفیت دلخواه
 • دستگاه تصفیه آب خانگی با قطعات تایوانی
 • تصفیه‌کننده آب خانگی با قطعات ایرانی
 • انواع فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی

لایف واتر

 

راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی

همه برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی که معرفی شد تولیدکننده دستگاه‌های تصفیه آب تجاری و نیمه تجاری هستند. اما باز هم به این نکته تأکید می‌کنیم که خوبی یک دستگاه صرفاً برند بودن آن نیست. فاکتور مهم خرید بهترین دستگاه تصفیه‌کننده آب کیفیت قطعات و قیمت مناسب بودن آن است. برای خرید بهترین تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی به موارد زیر توجه کنید:

 1. کیفیت قطعات را مد نظر داشته باشید. مطمئن شوید که قطعات درجه یک و از نوع گیاهی هستند.
 2. فیلترها از آنجایی که مستقیماً با آب در تماس هستند باید بر پایه گیاهی باشند.
 3. از مراکز معتبر خرید کنید تا هم از کیفیت قطعات و هم از قیمت مناسب آن مطمئن شوید.
 4. از آنجایی که مخزن محل نگه‌داشتن و ذخیره آب است کیفیت آن را مد نظر قرار دهید.
 5. قبل از خرید مخصوصاً اگر خرید اینترنتی انجام می‌دهید با نماینده فروش در تماس شوید و به صورت کامل مشاوره بگیرید.
 6. نظر سایر خریداران آن مجموعه را جویا شوید.
 7. توجه کنید که دستگاه دارای استانداردهای دستگاه تصفیه آب هستند یا خیر. داشتن تأییدیه‌های بهداشتی مثل NSF و WQA یک امتیاز برای دستگاه محسوب می‌شود.

دستگاه نیمه صنعتی آب

جمع بندی

زمانی‌که قصد خرید دستگاه‌های تصفیه کننده آب را دارید حتماً سری به فروشگاه‌های مختلف زده‌اید. در آنجا چشم‌تان به برندهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی خورده است. این برندها که از معروف‌ترین آنها می‌توان به سی سی‌ کا، سافت واتر، لایف واتر و آرتک اشاره کرد هر کدام بهترین دستگاه‌ها را تولید می‌کنند. البته همیشه در نظر داشته باشید که برند بودن و خارجی بودن دلیل بر برتر بودن نیست. در هنگام خرید به کیفیت قطعات در کنار قیمت مناسب بودن دستگاه توجه داشته باشید. مشاوره بگیرید و با اطلاعات از قطعات و نحوه کارکرد دستگاه‌ها به سراغ خرید این محصول بروید. فروشگاه پاور واتر با تولید بهترین دستگاه‌های نیمه صنعتی و خانگی با برند پاور واتر در خدمت شما است. قبل از اقدام به خرید با مشاوره رایگان از ویژگی‌های مثبت دستگاه مطمئن شوید و بعد بهترین خرید را تجربه کنید.

 

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
تماس سریع با ما