آب تصفیه شده و خواص آن

آب آشامیدنی پاک

آب تصفیه شده آبی است که مراحل تصفیه را گذرانده باشد و بدون هیچ آلودگی و املاح مضر باشد.  70 درصد وزن بدن انسان را آب تشکیل داده است. بنابراین نوشیدن آب تصفیه شده و سالم برای سلامتی انسان نقش حیاتی دارد. امروزه با افزایش سطح دانش بهداشتی در سراسر جهان استفاده از انواع دستگاه تصفیه آب زیاد شده است. این نوع دستگاه ها با تصفیه کامل آب سلامتی بدن و شادابی آن را به همراه دارد.

جالب است بدانید که آب تصفیه شده علاوه بر سلامتی ضامن زیبایی پوست و مو است. امروزه با افزایش آلودگی های هوا علاوه بر سلامت عمومی بدن، سلامت پوست و موی انسان در معرض خطر است. نوشیدن آب سالم و تصفیه شده شفافیت و جوانسازی پوست و مو را به دنبال دارد.

 

خواص آب تصفیه شده روی بدن

کارشناسان بهداشت معتقد هستند که نوشیدن روزانه آب تصفیه شده ساده ترین راه داشتن یک زندگی سالم است. این افراد بر این باورند که کسانی که روزانه آب سالم می نوشند بدن سالم تری نسبت به دیگر افراد دارند. در ادامه به دلایل این گفته پرداخته شده است:

  • افزایش انرژی با نوشیدن آب تصفیه شده

افرادی که در طول روز آب سالم و تصفیه شده می نوشند انرژی بیشتری دارند. سرحال تر هستند و بنابراین بهتر از پس کارها و مسئولیت های روزانه خود بر می آیند.

  • داشتن پوستی سالم با نوشیدن آب سالم

نوشیدن آب سالم طراوت و نشاط را به پوست و موی شما هدیه می دهد. افرادی که پوست خشک دارند بهتر است به نوشیدن آب توجه کنند. سلول های پوستی از آب تشکیل شده اند. بنابراین برای سالم ماندن و خشک نشدن به طور مداوم به آب نیاز دارند. همچنین یکی از دلایل داشتن کک و مک و لک روی پوست استفاده نادرست از آب است. وقتی آب مراحل تصفیه را از طریق دستگاه های تصفیه و آب شیرین کن ها می گذراند کلر از آن گرفته می شود. کلر موجود در آب نقش مهمی در ایجاد لک های پوستی دارد. فیلتر آلکالاین موجود در دستگاه های تصفیه آب خاصیت قلیایی به آب می بخشد. بنابراین به میزان زیادی از کک و مک ها و لک های روی پوست جلوگیری می کند.

  • نوشیدن آب سالم برای ورزشکاران

آب سالم باعث می شود ورزشکاران تمرینات ورزشی بهتری داشته باشند. همچنین تحقیقات نشان داده که آب سالم برای کنترل بهتر وزن به بدن کمک می کند. افرادی که مشکل اضافه وزن دارند و به تمرینات ورزشی رو آورده اند توجه داشته باشند که بیشتر از سایر افراد آب تصفیه شده و سالم بنوشند.

  • کاهش ریسک ابتلا به سرطان

افرادی که همواره آب سالم و تصفیه شده می نوشند کمتر از سایر افراد به انواع سرطان مبتلا می شوند. خرید دستگاه تصفیه آب و داشتن یک دستگاه آب شیرین کن در خانه یکی از راه هایی است که می تواند شما و خانواده تان را از ابتلاء به سرطان محافظت کند.

  • دفع سموم بدن با نوشیدن آب سالم

یکی از اثرات بسیار مهم آب سالم و تصفیه شده روی بدن دفع سم هایی است که از طرق مختلف وارد بدن می شود. این سموم سیستم دفاعی بدن را تحت تأثیر قرار می دهد. با نوشیدن آب تصفیه شده و سالم دیگر نگران 2100 سمی که از طریق آب آلوده شیر خارج می شود نباشید.

  • رفع مشکلات گوارشی به کمک آب تصفیه شده

آبی که توسط دستگاه های تصفیه آب تصفیه می شود سیستم گوارشی بدن را تقویت می کند. بنابراین چنین آبی می تواند به هضم بهتر غذا کمک می کند. با نوشیدن آب خوب و سالم از بیماری های گوارشی دور بمانید.

با خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی از فروشگاه پاور واتر خود و خانواده تان را از سلامت داخلی و خارجی بدن بی نصیب نگذارید.

برگشت به بالا